+420 606 787 111 – HOTLINE 24h dispecink@assist24.cz

Speciální a nadrozměrná doprava Brno, Olomouc, Znojmo, Zlín

Přeprava nadměrných nákladů (nadrozměrná přeprava) a nákladní doprava

Řešíte problém, jak zajistit rychle a bezpečně nadrozměrnou přepravu? Hledáte spolehlivou dopravní firmu s technickým zázemím a bohatými zkušenostmi? Společnost ASSIST 24 s.r.o. zajišťuje nákladní dopravu, kamionovou dopravu a nadměrnou přepravu.

Naší specializací je těžká doprava a přeprava nadměrných nákladů. Zaměřujeme se na dopravu nadměrných nákladů až do hmotnosti 80 tun a délky nákladu až 25 m.

Zajistíme dopravu stavebních strojů, zemědělské a manipulační techniky včetně doprovodných vozidel v rámci celé ČR a EU.

Jednotlivé přepravy sestavujeme dle potřeb a přání zákazníka. Disponujeme širokou nabídkou přepravních speciálů a postaráme se i o naložení přepravovaného nákladu. Pro stálé zákazníky uzavíráme celoroční objednávky se speciálními ceníky. Objednávky realizujeme do 24 h. V naléhavých případech je možné okamžité vyslání přepravního speciálu na nakládku. Předností naší společnosti je rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny, slevy pro stálé zákazníky, možnost okamžitého vyslání přepravního speciálu na nakládku a široké pole působnosti (celá ČR, Evropa).

Pokud chcete dopravit běžný či nadměrný náklad rychle a bezpečně, nebo chcete využít našich dalších služeb, zavolejte nám na náš nonstop dispečink na tel. č.: +420 602 730 510 nebo +420 548 211 786 nebo emailem: doprava@assist24.cz

Fotogalerie přepravy nadměrných nákladů

Zemní práce a kontejnerová doprava

Firma poskytuje také služby pro stavebnictví v oblastech nákladní autodoprava – převozy stavebních strojů, kontejnerová doprava a zemní práce. Vozový a strojový park uspokojí požadavky nejen velkých stavebních firem, ale i drobných stavebníků.

Provádíme výkopové práce, rovnání terénu, dovoz písku a štěrků, odvoz stavebních sutí, kontaminované zeminy.

Pro objednání služeb volejte na tel. č. +420 602 730 510 nebo pište na e-mail doprava@assist24.cz

Fotogalerie zemních prací